Toimipisteet

Tervetuloa Kithydroon! Toimipisteemme sijaitsevat Joensuussa, Kiteellä ja Lahdessa. Joensuussa ja Kiteellä myymälä ja hydrauliletkuasennelmien valmistus, Kiteellä lisäksi hydrauliikkahuolto, ja Lahdessa hydraulikoneikoiden valmistus.

Sähköpostit:
sales@kithydro.fi
sales.lahti@kithydro.fi
pumppukorjaamo@kithydro.fi
huolto@kithydro.fi

Puhelin: 042 485 9202

Myymälät avoinna ma-pe klo 8-16. Tervetuloa!


Joensuu

Kuhasalontie 18 A, 80220 JOENSUU (Kartta)
Puh. 042 485 9202
Avoinna arkisin klo 8—16
sales@kithydro.fi

Mikko Koponen
toimitusjohtaja
Puh. 040 687 9505
mikko.koponen@kithydro.fi

Rainer Hirvonen 
Myyntipäällikkö, teollisuus- ja mobiilihydrauliikka
Puh. 040 544 8795
rainer.hirvonen@kithydro.fi

Pasi Pellikka 
Projektipäällikkö, teollisuuspalvelut ja koneikot
Puh. 040 544 8716
pasi.pellikka@kithydro.fi


Kitee

Niittytie 3, 82500 KITEE (Kartta)
Puh. 042 48591
Avoinna arkisin klo 8—16
pumppukorjaamo@kithydro.fi
huolto@kithydro.fi

Antti Heiskanen
Myymäläpäällikkö, ParkerStore, Kitee
Puh. 040 838 6220
antti.heiskanen@kithydro.fi

Henri Tahvanainen
Tekninen myynti
Puh. 040 128 0996
henri.tahvanainen@kithydro.fi

Jani Pietarinen
huollon esimies, huolto- ja kunnossapitopalvelut
Puh. 040 544 9258
jani.pietarinen@kithydro.fi

Jere Immonen
Huoltovastaava, pumppu- ja moottorihuollot
Puh. 040 484 7223
jere.immonen@kithydro.fi

Antonina Lupenko
vientimyyjä, myynti ja asiakaspalvelu
Puh. 040 544 8755
antonina.lupenko@kithydro.fi


Lahti

Vipusenkatu 13, 15230 LAHTI (Kartta)
Puh. 03 880 800
Avoinna arkisin klo 8—16
sales.lahti@kithydro.fi

Jukka Vesa
Myynti ja suunnittelu, Hyprox-hydraulikoneikot
Puh. 050 532 8692
jukka.vesa@kithydro.fi

Ville Klinga
Myynti ja suunnittelu, Hyprox-hydraulikoneikot
Puh. 050 532 8693
ville.klinga@kithydro.fi

Jari Toskala
huollon esimies, huolto- ja kunnossapitopalvelut
Puh. 050 314 0223
jari.toskala@kithydro.fi